מה מייחד טיול לשומרי מסורת ?

טיול לשומרי מסורת מתבסס על שמירת המצוות החשובות אשר ניתנו לעם ישראל : "שמור את יום השבת לקודשו", "לא תאכל גדי בחלב אימו" ועוד מצוות רבות ששומרי מסורת רבים שומרים עליהן בהקפדה מוחלטת.

הטיול לשומרי שבת בארץ ובחו"ל מאפשר לשומרי המסורת בעצם יכולת מלאה לשמירה מוחלטת של כלל האיסורים וקיום המצוות ללא כל מפריע או שמא פיתוי מסוים.
על כן, ניתן לראות כי בשנים האחרונות בוחרים מטיילים (שומרי מסורת) רבים לבחור בטיול מאורגן לשומרי מסורת, ליעדים שונים בעולם ובישראל.
היעד הפופולרי ביותר של מטיילים הבוחרים בטיול לשומרי מסורת הוא ללא ספק אתרי הסקי השונים ברחבי העולם.
בשנים האחרונות התפתח תחום הספורט המיוחד רבות, הסקי הפך לחוויה מרתקת שאין שניה לה ולחופשה מתבקשת שאין דומה לה, מבקרים רבים בוחרים בחופשת סקי באיטליה או חופשת סקי בצרפת. "הקסם הלבן", כך מוגדרות חופשות הסקי אשר בהן מתאהבים אלפי גולשים בכל שנה ומכל מיני מקומות שונים מרחבי העולם !
הסיבה להפיכת החופשה הזו לכה אהובה ומיוחדת בעבור אנשים רבים מכל קצוות העולם, היא ללא ספק השילוב המושלם בין ספורט ופעילות פיזית אקסטרימית לבין חופשה מושלמת בהרים מושלגים ועוצרי נשימה, באירוח מושלם בבקתות מושלגות וכמובן בחיי לילה סוערים במיוחד.
חולמים על חופשות סקי המותאמות לשומרי מסורת ? היום זה אפשרי !

טיול סקי מרתק המשלב גלישה במדרונות הטובים בעולם וביקור ושהות באתרי הסקי הנחשבים בעולם זמין כיום גם בעבורכם – שומרי המסורת !
בשילוב מנצח בין השמירה על מצוות וקיום הספורט האהוב תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי בטיול מאורגן מסוג זה יתקיימו הדברים הבאים : שמירת השבת, ארוחות כשרות, קרבה לבית כנסת/  עיירה עם קהילה יהודית וכו').

מה הם מחירי טיול סקי מאורגן לשומרי מסורת ?

אם חשקה נפשכם בטיול מושלם המשלב ספורט אהוב ומיוחד יחד עם אפשרות להגעה בקבוצה מסודרת לה מגיעות ארוחות כשרות ותנאים מיוחדים, הרי שהבחירה בטיול מאורגן לחופשת סקי בעבור שומרי מסורת הוא הפתרון המושלם בעבורכם.
חישובו של מחיר טיול מסוג זה הינו חישוב שונה ומשתנה, שכן הוא מבוסס על אתרי הסקי, העיד בעולם, בחירות הקבוצה, תאריכים נבחרים ומחירי טיסות משתנים.
על כן לא ניתן לאמוד את מחירי הטיול מבלי להתייעץ עם מדריכי הטיולים וסוכני הנסיעות המומחים בתחום אשר מציעים טיול מסוג זה.

טיול מאורגן מסוג זה נחשב כיום לטיול הטוב ביותר בתחום הטיולים המאורגנים, מהרו לשריין לעצמכם ולחבריכם טיול סקי מושלם בסגנון מיוחד של שומרי מסורת .