טיולי סקי כשר

כל שומר מסורת יודע עד כמה קשה ומסורבלת יכולה להיות חופשה בחו"ל שתהלום את ערכי הדת והמסורת- החל מסחיבת כמויות של אוכל וכלים לבישול, הימנעות מאכילת בשר ודגים וכלה בחיפוש מפרך ואינסופי אחר מסעדות המספקות ארוחות כשרות, שבהרבה מקרים נגמר בהתפשרות על אכילת קופסאות שימורים. דתיים ושומרי מסורת רבים חווים את המקרים הללו בביקורים בחו"ל ופעמים רבות מדובר בעגמת נפש כה גדולה שיכולה להעיב על חוויית ההנאה בטיול. אבל יש גם אופציה אחרת.

בשנים האחרונות גוברת הדרישה מצד שומרי מסורת ל"טיולים כשרים" – כאלו שמשלבים את כל ההנאה מטיולים בחו"ל, אך בהתחשבות מלאה בצרכי הקהל הדתי ושומר המסורת מכל הבחינות – אוכל, לינה, תפילות ועוד. מהפיכת הטיולים הכשרים הגיעה גם לחופשות הסקי, תכירו את טיולי הסקי הכשר.

סקיפה – טיולי סקי כשר

סקיפה היא חברה המארגנת חופשות "סקי כשר"- המותאמות במיוחד עבור הציבור הדתי ושומר המסורת באתרים נבחרים ברחבי העולם ובמחירים אטרקטיביים. אנו נדאג עבורכם לחופשת סקי כשר בלתי נשכחת אשר הולמת את ערכי הדת: נופש בחברת שומרי מסורת, מלונות עם ארוחות כשרות, התחשבות בשבתות ובמועדים, דירות מאובזרות עם מטבחים לבישול עצמי ואפשרות להזמנת אוכל ממסעדות כשרות ישירות לחדר הפרטי, כך שכל מה שנותר לכם הוא ליהנות מחופשה בלתי נשכחת.

חברת סקיפה היא אגף עצמאי מיוחד לחופשות סקי כשר לדתיים בחברת תיירות הסקי המובילה SkiDeal, בעלת מוניטין וניסיון רב שנים בתחום תיירות הסקי בעולם, כך שתוכלו לנסוע בראש שקט בידיעה שכל פרט בתכנון חופשת הסקי שבחרתם תוכנן ונבחר בקפידה על ידי המומחים של חברת SkiDeal תוך שילוב חופשת סקי כשר איכותי ומהנה.

לקריאה נוספת אודות חברת סקיפה לחצו כאן


 

טיולי סקי כשר