דברים שחייבים לקחת לחופשת סקי בחו"ל

בארץ ישראל היפה יש לנו אפשרויות למגוון חופשות שונות בכל רחבי הארץ. במידה ואתם רוצים לראות נופים ירוקים אפשר לנסוע לצפון ואם אתם אנשים החובבים מדבר, גם האופציה הזאת קיימת. אחת החופשות היחידות שלא ניתן למצוא בארץ הן חופשות סקי. עם כל הכבוד לחרמון, האפשרויות לגלישת סקי היא מוגבלת ולא תמיד יש מספיק זמן שלג בחרמון כדי להנות מחופשת סקי כמו שצריך. אך אם בנופים מושלגים, בקתות עם אח חם ומסלולי סקי מרובים חשקה נפשכם ישנם מספר רב של חבילות נופש בחו"ל אשר מספקות את האפשרות להגיע ליעדים רבים באירופה המתמחים בחופשות מסוג זה ובנוסף ידאגו לכל הפרטים. חבילת הנופש כוללת לרוב כרטיסי טיסה, בתי מלון, אוכל (גם כשר במידת הצורך) ואטרקציות שונות לפי רמת גלישת הסקי שלכם.

 

בנסקו 032

 

חופשת סקי בחו"ל היא הזדמנות נהדרת לראות נופים אשר כמעט ולא ניתן למצוא בארץ, לנוח ולהירגע בחופשה ביעד חדש ומרגש וגם להנות מפעילות ספורטיבית משעשעת. אז אין צורך להמשיך ולהתלבט על סוג החופשה הבאה שלכם, קחו צ'אנס והזמינו חבילת נופש באחד מהיעדים השונים באירופה המושלגת שידאגו לכם לחוויה בלתי נשכחת.

במידה והחלטתם כי חופשת סקי אכן תהיה יעד הנופש הבא שלכם וזאת הפעם הראשונה שלכם בחופשה מסוג זה, יש כמה דברים שכדאי לכם לדעת. גם במידה וביקרתם בחרמון מספר פעמים, עליכם להיערך בהתאם לחופשה "קרירה" זו מבחינת אריזה וחפצים שמומלץ לכם לקחת.

3

דברים שחשוב לקחת לחופשה:
1. בגדים תרמיים- בגדים תרמים הם בגדים אשר שומרים על חום הגוף שלנו בטמפרטורת נמוכות במיוחד. את הבגדים הללו תלבשו כשכבה ראשונה ועליהם תלבשו את שאר הבגדים. היתרון הוא בכך שניתן לקנות סט אחד של בגדים מסוג זה ובכך לחסוך מקום רב במזוודה. בנוסף במידה ואתם נכנסים למקום חם הבגדים התרמיים לא ממשיכים לחמם אתכם כך שלא תסבלו מחום לאחר שתורידו את המעיל והסוודר שלכם.

2. מעיל טוב וגדול- למרות הבגדים התרמיים חשוב לזכור כי אתם צריכים מעיל שיחמם אתכם בין כל המדרונות המושלגים שבחופשה. חשוב מאוד לארוז מעיל אחד טוב וגדול אשר מתחתיו יהיה ניתן ללבוש מספר שכבות במידת הצורך ולמרות זאת הוא יאפשר לנו חופש תנועה ולא יהיה צמוד מידי. מומלץ לארוז מעיל אחד טוב ולא כמה מעילים שונים על מנת לחסוך מקום במזוודה.

3. מחממי אוזניים ו"חם צוואר"– כיוון שאנחנו לא מורגלים לטמפרטורות נמוכות מידי בארץ, אנחנו נוטים לא לחשוב על אזורים "קטנים" בגוף אשר צריכים חימום. הכוונה היא לאוזניים ולאף שלנו. למרות שניתן להשתמש בכובע צמר כדי לחמם את האוזניים במידת הצורך, מחממי אוזניים ו"חם צוואר" הם הרבה יותר נוחים ומפנקים במזג האוויר הקר שעוטף אתכם. אביזרים אלו אינם תופסים הרבה מקום והם יהיו נחוצים מאוד כשאתם גולשים במסלולי הסקי השונים.

מלון
לאחר שלקחתם את הדברים שהמלצנו עליהם וארזתם בחוכמה חשוב לזכור לקחת כמה שיותר בגדים תחתונים וגרביים כמספר ימי החופשה והכפילו מספר זה ב-2. זאת כיוון שסקי היא פעילות ספורטיבית לכל דבר ותרצו להחליף בגדים אלו קרוב לוודאי פעמיים ביום. במידה ותפעלו אחר הטיפים הבאים ניתן להבטיח כי תהיו מוכנים לחופשת הסקי שלכם ותיהנו ממנה באופן מירבי.