אודות

סקיפה היא חברת סקי המארגנת חופשות סקי באופן שיתאימו לצרכים ולערכים ההולמים את המגזר הדתי.

שירות בוטיק עם גיבוי של חברה גדולה

 

סקיפה, מבית SkiDeal, חברת תיירות הסקי היחידה בישראל, והיא למעשה אגף עצמאי בתוך SkiDeal, כך שכאשר אתם מזמינים חבילת סקי בסקיפה אתם מרוויחים פעמיים – מצד אחד אתם יכולים להרגיש בטוחים כי אתם מקבלים 'אבא' אחראי בדמוי SkiDeal, חברת סקי פופולרית עם מוניטין וניסיון רב, ומצד שני אתם נהנים מיחס וטיפול 'בוטיק' העונים בדיוק לצרכים שלכם.

 

אחריות כוללת של SkiDeal

משמעות הגב והאחריות הכוללת מחברת SkiDeal שווים המון. זה אומר שאתם יכולים לישון בשקט ולדעת שכל פרט ופרט תוכנן בקפידה עד המילימטר האחרון על ידי המומחים של SkiDeal. כל אתר סקי, עם כל המסלולים שבו, כל מלון או דירה, הציוד, העברות, סקי פס, הכל הכל הכל עבר בדיקה על ידי צוותי מומחים שלנו שהתנסו בעצמם בכל שירות לפני שאנחנו מחליטים למכור אותו ללקוחות.

לגלוש באירופה ולהרגיש בבית

כשאתם יוצאים לחופשת סקי וודאי תרצו שבאתר, במלון או במתחם, ינפשו עוד אנשים שומרי מסורת כמותכם. אם זה למטרת מניין, או סתם להרגשת החברותא והאווירה הביתית. זו הסיבה שאנחנו נמנעים מלפזר את הלקוחות שומרי המסורת במספר רב של אתרי סקי ברחבי העולם, כי הרי המבחר הוא כמעט אינסופי. בחרנו בפינצטה רק מעט אתרים שהם השופרא דשופרא של אתרי הסקי. ריכוז החופשות באתרים ספורים מאפשר לנו לשכן אתכם במתחם עם עוד אנשים באותו הראש כמו שלכם. במידה שתבקשו אנחנו גם נמליץ לכם על תאריכים מועדפים שהוזמנו על ידי חובשי כיפה אחרים.

חבילות סקי שיענו על כל הצרכים שלכם

רוצים מלון עם ארוחות כשרות? יש!

רוצים דירות מאובזרות עם מטבחים לבישול עצמי? יש!

רוצים אפשרות להזמין אוכל ממסעדה כשרה ישר לחדר שלכם? יש!

רוצים לצרף לחופשה אתכם חברים ובני משפחה שאינם גולשים? אין בעיה, והם גם ישלמו פחות.

 

 

 

s2