עצות לתכנון טיול לחו"ל לשומרי מסורת

לטיול בחו"ל בחורף יש את הקסם שלו. יעדי החורף מקבלים ייחודיות שהופכת את הטיול לחווייתי ומהנה, כשהטמפרטורות יורדות והנוף מתכסה בחלקו בלבן. תוכלו לבחור בעונת החורף הקסומה לטייל באזורי הסקי הפופולאריים כמו צרפת, שוויץ, איטליה במסגרת חבילות נופש ולנצל את התקופה גם לטיול עצמאי או מאורגן לאחד מיעדי החורף כדי לראות עולם ולהתרשם מתרבויות מיוחדות ונופים מרשימים. לטיול ייעודי לשומרי מסורת יש ייחודיות לו, כאשר המשימה המאתגרת להמשיך לשמור על אורח החיים הדתי מעבר לים הפכה היום לנוחה מתמיד. להלן מספר עצות לתכנון הטיול הבא שלכם בחו"ל:

חופשת סקי לשומרי מסורת

כשאתם בוחרים את חופשת הסקי הבא שלכם, כדאי להזמין חבילת נופש שכוללת את המרכיבים השונים הנדרשים כדי להוזיל עלויות וליהנות מעסקה משתלמת. בחבילת סקי תוכלו ליהנות מטיסות, בית מלון כשר, ימי סקי פס ואפשרות להזמנת ציוד ועוד. הרכב החבילה מודולרי ומשתנה בהתאם לדרישה ולצרכים האישיים, כאשר יכול לכלול ארוחות/ ללא ארוחות, ציוד, הדרכות וכיוצא בזה. המטרה היא להרכיב את החבילה הרלוונטית ביותר כדי לטוס בראש שקט וליהנות ממקסימום זמן פנוי לגלישה. חופשה מהסוג מתאימה לקהלי יעד שונים, כאשר טיולי סקי למשפחות מציעים הזדמנות ליהנות מחופשה משפחתית הכוללת זמן איכות עם הילדים, פעילויות מתאימות לגיל וגלישה למבוגרים שבחבורה. כמו כן, תוכלו לבחור חבילת סקי בהתאם לרמת הידע והניסיון הקיים, כאשר חבילה למתחילים כוללת הדרכת גלישה מלאה בחופשה המשלבת נופים, עיירות ציוריות, בילויים וספא. חבילה למתקדמים מציעה אתר סקי שיאתגר את כישורי הגלישה ותאפשר מסלולים מגוונים ומרחב גלישה גדול יחסית. התאמת אופי החבילה והרכבה יהיה לאחר ייעוץ מקצועי במטרה לספק את המוצר הנכון ביותר לחופשה מהנה, כשרה ומותאמת לצרכים הייחודיים.

סקי כשר

טיול בחו"ל לשומרי מסורת- מאורגן או עצמאי

לצד חופשות הסקי שאי אפשר לפספס בעונת החורף שבא עלינו לטובה, ישנם יעדי חורף מגוונים המציעים לנו טיולים גיאוגרפיים המציעים מבחר אתרים תיירותיים, חשיפה לתרבות מקומית הכוללת חוויה קולינארית אותנטית פעילויות מגוונות ומעשירות. תוכלו לטייל בטיול עצמאי בו אתם מתכננים את המסלול ודואגים להרכב הנדרש כולל טיסות, מקומות לינה, רכב מושכר וכיוצא בזה או לחילופין, להצטרך לטיול חורף מאורגן ייעודי לציבור הדתי. טיול מאורגן כולל את כל המרכיבים הנדרשים כך שבחירה זו, בדומה להזמנת חבילת סקי, תחסוך את כל הארגונים הלוגיסטיים הנדרשים טרום הטיול. כמו כן, ייחודיות טיול מהסוג הוא בהיותו מותאם לקהל הדתי ומתחשב בצרכים הייחודיים כך שניתן ביתר קלות להמשיך לנהל אורח חיים דתי גם בטיול.

אתר גלישה - לה טוזור

אתר גלישה – לה טוזור

 

האוכל בטיול הינו מוקפד מבחינת הכשרות ומסלול הטיול מתוכנן גם שבסופי שבוע בתי המלון והאתרים בהם מבקרים יהיו במרחק הליכה וניתן לסייר במקום ללא צורך בתחבורה מכל סוג שהוא. כמו כן, האתרים התיירותיים כוללים גם אתרים המאופיינים בזיקה יהודית והמדריך המלווה את הטיול שומר מצוות בעצמו כך שמגיע עם מודעות גבוהה לכל ההיבטים הרלוונטיים במהלכו של הטיול. בטיולים מאורגנים לחו"ל שומרי מסורת בחורף תוכלו לבחור במסלול ליפן, סין, תאילנד או יעדים מרתקים נוספים (למשל פירוט יעדים כאן), כאשר המטרה היא ליהנות מטיול ייעודי ובקבוצה הומוגנית.

בכל חופשה בחו"ל שתבחרו, מצפה לכם חופשה מהנה ובראש שקט!